Det här händer hos oss:

Viktor Mattsson, ny revisor i Eksjö

Hållbarhet, lönsamhet och digitaliseringens möjligheter. Där ligger fokus för vår nya auktoriserade revisor på Eksjökontoret – Viktor Mattsson.

Läs mer

baks & co är Årets framtidsbyrå 2018

Hurra! Vi är Årets Framtidsbyrå 2018 utsedd av branschorganisationen FAR!

Läs mer

Visma Accounting Awards 2018

baks & co nominerades till Företagarnas pris som en av tre byråer när Visma Accounting Awards delades ut för första gången 2018.

Läs mer

Medarbetare Eksjö

Maria Bredhammar

KONTORSCHEF EKSJÖ
AUKTOR. REVISOR
 maria.bredhammar@baks.se
 0381-771 225

Christina Swensson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
christina.swensson@baks.se
 0381-771 223

Karin Spethz

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
karin.spethz@baks.se
 0381-771 224

Linda Svensson

 linda.svensson@baks.se
0381-771 227

Linnéa Henrysson

 linnea.henrysson@baks.se
 0381-771 228

Marie Augustsson

 marie.augustsson@baks.se
 0381-771 222

Oskar Levin

 oskar.levin@baks.se
 0381-771 221

Sandra Åkesdotter

 sandra.akesdotter@baks.se
0381-771 229

Viktor Mattsson

AUKTOR. REVISOR
 viktor.mattsson@baks.se
 0381-771 226

Kontakta oss i Eksjö

Hitta hit