Det här händer hos oss:

Revisorn med många fokusområden

Tobias Ericsson är definitivt ingen nykomling inom revisorsyrket.

Läs mer

baks & co är Årets framtidsbyrå 2018

Hurra! Vi är Årets Framtidsbyrå 2018 utsedd av branschorganisationen FAR!

Läs mer

Visma Accounting Awards 2018

baks & co nominerades till Företagarnas pris som en av tre byråer när Visma Accounting Awards delades ut för första gången 2018.

Läs mer

Medarbetare Linköping

Emma Westholm

KONTORSCHEF LINKÖPING
AUKTOR. REVISOR
 emma.westholm@baks.se
 013-32 70 271

Alexandra Edvardsson

alexandra.edvardsson@baks.se
 013-32 70 283

Ann Vallentinsson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
ann.vallentinsson@baks.se
 013-32 70 276

Carina Bjursåker

 carina.bjursaker@baks.se
013-32 70 279

Cathrine Karlsson

HR
 cathrine.karlsson@baks.se
 013-32 70 284

Isabella Altgärde

 isabella.altgarde@baks.se
 013-32 70 281

Kristina Danielson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 kristina.danielson@baks.se
 013-32 70 275

Linda Östberg

 linda.ostberg@baks.se
 013-32 70 282

Malin Wennberg

 malin.wennberg@baks.se
 013-32 70 273

Tobias Ericsson

AUKTOR. REVISOR
 tobias.ericsson@baks.se
 013-32 70 272

Ywonne Keelone

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 ywonne.keelone@baks.se
 013-32 70 277

Kontakta oss i Linköping

Hitta hit