Det här händer hos oss:

Jan Wiss, intervju i tidningen Resultat

Jan Wiss, vår auktoriserade revisor i Tranås, svarar på de vanligaste frågorna som uppstår när man ska digitalisera sin bokföring.

Läs mer

Karl-Johan tar ett steg framåt

Karl-Johan Johansson har arbetat på baks & co i Tranås sedan 2012, och är sedan januari auktoriserad redovisningskonsult.

Läs mer

Camilla, auktoriserad redovisningskonsult

Med sina fjorton år i branschen är Camilla en av dem som är gamla i gemet på baks & co ́s Tranås-kontor.

Läs mer

Medarbetare Tranås

Catherine Osbeck

KONTORSCHEF TRANÅS
AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 catherine.osbeck@baks.se
 0140-770 205

Birgitta Jacobsson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
birgitta.jacobsson@baks.se
 0140-770 209

Bo Axelsson

AUKTOR. REVISOR
 bo.axelsson@baks.se
 0140-770 201

Camilla Teglert

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 camilla.teglert@baks.se
0140-770 213

Carl-Johan Axelsson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 carl-johan.axelsson@baks.se
 0140-770 210

Jan Wiss

GODKÄND REVISOR
 jan.wiss@baks.se
 0140-770 203

Josefine Wressel

 josefine.wressel@baks.se
 0140-770 222

Karl-Johan Johansson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 karl-johan.johansson@baks.se
 0140-770 217

Karolina Gustavsson

 karolina.gustavsson@baks.se
 0140-770 220

Kenneth Svensson

AUKTOR. REVISOR
 kenneth.svensson@baks.se
 0140-770 202

Marie Krölle

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 marie.krolle@baks.se
 0140-770 211

Stina Pettersson

VÄXTOD.RÅDGIVARE / EU-BIDRAG
 stina.pettersson@baks.se
 0140-770 218

Kontakta oss i Tranås

Hitta hit