Det här händer hos oss:

baks & co är Årets framtidsbyrå 2018

Hurra! Vi är Årets Framtidsbyrå 2018 utsedd av branschorganisationen FAR!

Läs mer

Visma Accounting Awards 2018

baks & co nominerades till Företagarnas pris som en av tre byråer när Visma Accounting Awards delades ut för första gången 2018.

Läs mer

Medarbetare Tranås

Catherine Osbeck

KONTORSCHEF TRANÅS
AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 catherine.osbeck@baks.se
 0140-770 205

Agneta Hellquist

agneta.hellquist@baks.se
0140-770 216

Anna-Carin Narvesjö

anna-carin.narvesjo@baks.se
 0140-770 214

Birgitta Jacobsson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
birgitta.jacobsson@baks.se
 0140-770 209

Bo Axelsson

AUKTOR. REVISOR
 bo.axelsson@baks.se
 0140-770 201

Camilla Teglert

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 camilla.teglert@baks.se
0140-770 213

Camilla Axelsson

 camilla.axelsson@baks.se
 0140-770 219

Carl-Johan Axelsson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 carl-johan.axelsson@baks.se
 0140-770 210

Hilda Lind

 hilda.lind@baks.se
0140-770 200

Jan Wiss

GODKÄND REVISOR
 jan.wiss@baks.se
 0140-770 203

John Svensson

 john.svensson@baks.se
0140-770 204

Josefine Wressel

 josefine.wressel@baks.se
 0140-770 222

Karin Björk

 karin.bjork@baks.se
0140-770 207

Karl-Johan Johansson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 karl-johan.johansson@baks.se
 0140-770 217

Karolina Gustavsson

 karolina.gustavsson@baks.se
 0140-770 220

Kenneth Svensson

AUKTOR. REVISOR
 kenneth.svensson@baks.se
 0140-770 202

Lisa Bravell

 lisa.bravell@baks.se
 0140-770 206

Lotta Åblad

 lotta.ablad@baks.se
 0140-770 208

Marie Krölle

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 marie.krolle@baks.se
 0140-770 211

Oscar Landsjö

 oscar.landsjo@baks.se
 0140-770 215

Pia Hjalmarsson

 pia.hjalmarsson@baks.se
 0140-770 212

Saranya Dössing

 saranya.dossing@baks.se
 0140-770 224

Stina Pettersson

VÄXTOD.RÅDGIVARE / EU-BIDRAG
 stina.pettersson@baks.se
 0140-770 218

Susanne Andersson

 susanne.andersson@baks.se
 0140-770 221

Victor Jonsson

 victor.jonsson@baks.se
 0140-770 223

Kontakta oss i Tranås

Hitta hit

Fridolf Gustafsson, auktoriserad revisor

Redan under sina universitetsstudier visste Fridolf Gustafsson att han ville bli auktoriserad revisor.

Läs mer


0 Comments2 Minutes

Karl-Johan tar ett steg framåt

Karl-Johan Johansson har arbetat på baks & co i Tranås sedan 2012, och är sedan januari auktoriserad redovisningskonsult.

Läs mer


0 Comments2 Minutes

Camilla, auktoriserad redovisningskonsult

Med sina fjorton år i branschen är Camilla en av dem som är gamla i gemet på baks & co ́s Tranås-kontor.

Läs mer


0 Comments2 Minutes