Det här händer hos oss:

baks & co är Årets framtidsbyrå 2018

Hurra! Vi är Årets Framtidsbyrå 2018 utsedd av branschorganisationen FAR!

Läs mer

Visma Accounting Awards 2018

baks & co nominerades till Företagarnas pris som en av tre byråer när Visma Accounting Awards delades ut för första gången 2018.

Läs mer

Medarbetare Vimmerby

Maria Milton

KONTORSCHEF VIMMERBY
AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 maria.milton@baks.se
 0492-770 107

Anette Grönqvist

anette.gronqvist@baks.se
 0492-770 110

Cecilia Svensson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
cecilia.svensson@baks.se
 0492-770 109

Jennifer Fasth

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 jennifer.fasth@baks.se
 0492-770 104

Johanna Krantz

 johanna.krantz@baks.se
0492-770 105

Johanna Wirensjö

 johanna.wirensjo@baks.se
 0492-770 111

Karin Nilsson

AUKTOR. REVISOR
 karin.nilsson@baks.se
 0492-770 101

Lena Strömberg

lena.stromberg@baks.se
 0492-770 108

Maria Ericsson

 maria.ericsson@baks.se
0492-770 102

Marie Carlsson

 marie.carlsson@baks.se
 0492-770 103

Martin Reimhult

AUKTOR. REVISOR
 martin.reimhult@baks.se
 0492-770 106

Kontakta oss i Vimmerby

Hitta hit