Medarbetare Linköping

Linköping 211215 emma westholm uai

Emma Westholm

KONTORSCHEF LINKÖPING
AUKTOR. REVISOR
emma.westholm@baks.se
 013-32 70 271
Linköping ann vallentinsson webb uai

Ann Vallentinsson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
ann.vallentinsson@baks.se
 013-32 70 276
Linköping 211215 kristina danielsson uai

Kristina Danielson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 kristina.danielson@baks.se
 013-32 70 275
Linköping pernilla baks uai

Pernilla Fivelstedt

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
pernilla.fivelstedt@baks.se
 013-32 70 281
Linköping 211215 tobias ericsson uai

Tobias Ericsson

AUKTOR. REVISOR
 tobias.ericsson@baks.se
 013-32 70 272
Linköping 211215 yvonne keelone uai

Ywonne Keelone

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 ywonne.keelone@baks.se
 013-32 70 277

Kontakta oss i Linköping

Varmt välkommen att kontakta oss! Vi återkommer inom kort.

Hitta till oss i Linköping

Du hittar oss på Badhusgatan 5 i Linköping. Välkommen!