Det här händer hos oss:

Oscar Landsjö är baks färskaste revisor

Det var med nervösa fingrar kuvertet sprättades i tisdags. 49 % av aspiranterna hade klarat sin revisorsexamen och Oscar Landsjö var en av dem!

Läs mer

Lär känna Jenny Gustafsson!

Jenny gör sin sista praktikperiod hos oss innan hon påbörjar sin anställning i maj på kontoret i Tranås.

Läs mer

Madelene, det senaste tillskottet i Tranås

Madelene är sedan den 2 december vår nya lönespecialist och arbetar med lön i egna uppdrag och som stöd till lönekonsulterna på övriga kontor.

Läs mer

Medarbetare Tranås

Catherine Osbeck

KONTORSCHEF TRANÅS
AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 catherine.osbeck@baks.se
 0140-770 205

Bo Axelsson

AUKTOR. REVISOR
 bo.axelsson@baks.se
 0140-770 201

Camilla Teglert

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 camilla.teglert@baks.se
0140-770 213

Carl-Johan Axelsson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 carl-johan.axelsson@baks.se
 0140-770 210

Jan Wiss

GODKÄND REVISOR
 jan.wiss@baks.se
 0140-770 203

Josefine Wressel

 josefine.wressel@baks.se
 0140-770 222

Karl-Johan Johansson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 karl-johan.johansson@baks.se
 0140-770 217

Karolina Gustavsson

 karolina.gustavsson@baks.se
 0140-770 220

Kenneth Svensson

AUKTOR. REVISOR
 kenneth.svensson@baks.se
 0140-770 202

Marie Krölle

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 marie.krolle@baks.se
 0140-770 211

Oscar Landsjö

AUKTOR. REVISOR
 oscar.landsjo@baks.se
 0140-770 215

Stina Pettersson

VÄXTODL.RÅDGIVARE/EU-KONSULT
 stina.pettersson@baks.se
 0140-770 218

Madelene Borg Åkesson

 madelene.borg@baks.se
 0140-770 225

Kontakta oss i Tranås

Hitta hit