Det här händer hos oss:

Jan Wiss, intervju i tidningen Resultat

Jan Wiss, vår auktoriserade revisor i Tranås, svarar på de vanligaste frågorna som uppstår när man ska digitalisera sin bokföring.

Läs mer

Karl-Johan tar ett steg framåt

Karl-Johan Johansson har arbetat på baks & co i Tranås sedan 2012, och är sedan januari auktoriserad redovisningskonsult.

Läs mer

Camilla, auktoriserad redovisningskonsult

Med sina fjorton år i branschen är Camilla en av dem som är gamla i gemet på baks & co ́s Tranås-kontor.

Läs mer

Medarbetare Tranås

Tranås cathrine osbeck uai

Catherine Osbeck

KONTORSCHEF TRANÅS
AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 catherine.osbeck@baks.se
 0140-770 205
Tranås anna carin narvesjo uai
Tranås bo axelsson uai

Bo Axelsson

AUKTOR. REVISOR
 bo.axelsson@baks.se
 0140-770 201
Tranås camilla teglert uai

Camilla Teglert

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 camilla.teglert@baks.se
0140-770 213
Tranås camilla axelsson uai
Tranås carl johan axelsson uai

Carl-Johan Axelsson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 carl-johan.axelsson@baks.se
 0140-770 210
Tranås jan wiss uai

Jan Wiss

GODKÄND REVISOR
 jan.wiss@baks.se
 0140-770 203
Tranås karl johan johansson uai

Karl-Johan Johansson

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 karl-johan.johansson@baks.se
 0140-770 217
Tranås Karolina Gustavsson webb uai

Karolina Gustavsson

 karolina.gustavsson@baks.se
 0140-770 220
Tranås kenneth svensson uai

Kenneth Svensson

AUKTOR. REVISOR
 kenneth.svensson@baks.se
 0140-770 202
Tranås Marie tranas uai

Marie Krölle

AUKTOR. REDOVISNINGSKONSULT
 marie.krolle@baks.se
 0140-770 211
Tranås Oscar tranås uai

Oscar Landsjö

AUKTOR. REVISOR
 oscar.landsjo@baks.se
 0140-770 215
Tranås Saranya webb uai
Tranås stina pettersson uai

Stina Pettersson

VÄXTODL.RÅDGIVARE/EU-KONSULT
 stina.pettersson@baks.se
 0140-770 218
Tranås Susanne Andersson webb uai
Tranås madelene borg akesson uai

Madelene Borg Åkesson

 madelene.borg@baks.se
 0140-770 225
Tranås jenny gustafsson uai

Kontakta oss i Tranås

Hitta hit